AUTOŠKOLA LANŠKROUN - SLUŽBY A CENYNaše autoškola se snaží neustále zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby. Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší počet našich spokojených zákazníků. Vlastnit řidičský průkaz je v dnešní době standart, kterého by měl dosáhnout každý a naše autoškola Vás naučí nejen základy provozu na pozemních komunikacích a základy techniky a údržby vozidla, ale i bezpečně se pohybovat v silničním provozu.

Cena kurzu:

B - standardní výcvik: 19000 Kč (řidičské oprávnění pro osobní automobil)

B - výcvik 'automat': 20000 Kč (řidičské oprávnění pro osobní automobil s automatickou převodovkou)

Další služby:


- přezkoušení z odborné způsobilosti( vrácení řidičského oprávnění)
- kondiční jízdy
- autoškola na splátky a bez navýšení
- zapůjčení učebnic zdarma

Více informací naleznete níže...

Může se hodit:

Testy online


Výuka a výcvik probíhají podle zákona č.247/2000 Sb., ve znění pozdějších doplňků a změn o získávání a zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel.Teoretická výuka probíhá formou tzv. dálkového studia podle individuálního studijního plánu.Přihlašte se do autoškoly Lanškroun

a získejte své řidičské oprávnění...


PŘIHLÁŠKA


Kondiční jízdy:

Kondiční jízdy jsou určeny všem, kteří delší dobu neřídili, potřebují se zdokonalit v řízení, potřebují získat nové poznatky nebo se bojí řídit v dnešním hustém provozu.
Počet hodin a průběh si určíte sami a také si určíte, v čem se chcete pocvičit. Po absolvování kondičních jízd s tím již nebudete mít problém.Možnost splátek:

Nabízíme Vám možnost splátek, což jistě velmi ocení studenti.
Plně si uvědomujeme, že ceny autoškol mohou být pro běžné studenty problémem a rádi bychom jim v tomto směru přístup k řidičskému oprávnění usnadnili. Výši splátek je možné po domluvě přizpůsobit individuálním potřebám.